ul. Szpitalna 9
59-920 Bogatynia

(+48)600 656 377 (+48)784 376 349
info@bhpeuroefekt.pl

Doświadczenie

Naszą siłą jest wiedza, a przede wszystkim doświadczenie w  takich branżach jak:


- energetyczna;


- motoryzacyjna;


- budowlana;


- spożywcza.


Dzięki codziennej pracy dla największych koncernów, znamy najnowocześniejsze metody i praktyki zarządzania bezpieczeństwem. Natomiast współpraca z małymi przedsiębiorcami daje nam poczucie, że także małe firmy chcą profesjonalnie tworzyć własny biznes pod kątem BHP.


Nasze doświadczenie i rzetelne podejście do obowiązków służb BHP pomaga nam budować świadomość odpowiednich zachowań u ludzi w procesie pracy, a także kreować dobre praktyki. Jednak najważniejszą istotą jest przede wszystkim uświadamianie człowiekowi jego odpowiedzialności, nie tylko za siebie, ale także za pozostałych współpracowników w obszarze bezpieczeństwa.


Tą właśnie wiedzą i umiejętnościami chcemy się z Państwem podzielić na dogodnych warunkach.
 
 
Zapraszamy Państwa także do współpracy z naszą partnerską firmą na terenie Polski i  UE, która specjalizuje się w obsłudze prac na wysokości przy użyciu technik dostępu linowego, tzw. alpinistach przemysłowych ( elektrownie, linie energetyczne, wieżowce, maszty, farmy wiatrowe, konstrukcje stalowe) oraz ratownictwie wysokościowym w przemyśle.


 Wszyscy pracownicy posiadają międzynarodowe certyfikaty do wykonywania tych skomplikowanych i szczególnie niebezpiecznych prac, np. IRATA, FISAT, OTDL.


www.ekspedycjaindustry.com